Транспарентна рефлексија филм

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Топлина Рефлексија филмски -> Транспарентна рефлексија филм
Ние сме техничко Taiwan Транспарентна рефлексија филм производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Транспарентна рефлексија филм - SU0001B
модел: SU0001B
Транспарентна рефлексија филм
Рефлективен материјал е транспарентен, па со печатење различни бои, различни рефлексивни бои ќе бидат презентирани. Овој материјал е 50~ 80 Кандела.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Транспарентна рефлексија филм

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano