Кристал Трансфери

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Кристал Трансфер -> Кристал Трансфери
Ние сме техничко Taiwan Кристал Трансфери производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Кристал Трансфери - RT-05
модел: RT-05
Кристал Трансфери
1. Користат во облека, фармерки, чевли, чанти и др. Добар квалитет, постојан придржуваат квалитет, сјајна, понуди конкурентна цена;
2. Добар квалитет. Фабрика цена;
3. Може да биде многу бои и големина;

Нашата друга предност производи се: Hotfix мотиви, амбуланта корегирање шема, железо- во шема, пренос на моделите, амбуланта корегирање Кристал мотиви, rhinestones, амбуланта корегирање rhinestones, железо- на Кристал, амбуланта корегирање кристал, железо- во кристално, пренос кристал, rhinestud, амбуланта корегирање rhinestud.
има многу бои и дизајни, ве молиме контактирајте со нас за боја картичка.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Кристал Трансфери

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano