Кристал Трансфер

HAUMING IMPORT&EXPORT CO., LTD. специјализирана за производство, снабдување и извоз Кристал Трансфер, со една фабрика во Taiwan. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
 • Кристал Трансфери - RT-05 RT-05 : Кристал Трансфери
  1. Користат во облека, фармерки, чевли, чанти и др. Добар квалитет, постојан придржуваат квалитет, сјајна, понуди конкурентна цена;
  2. Добар квалитет. Фабрика цена;
  3. Може да биде многу бои и големина;

  Нашата друга предност производи се: Hotfix мотиви, амбуланта корегирање шема, железо- во шема, пренос на моделите, амбуланта корегирање Кристал мотиви, rhinestones, амбуланта корегирање rhinestones, железо- на Кристал, амбуланта корегирање кристал, железо- во кристално, пренос кристал, rhinestud, амбуланта корегирање rhinestud.
  има многу бои и дизајни, ве молиме контактирајте со нас за боја картичка.
 • Прилагодено Кристал Трансфери - RT-08 RT-08 : Прилагодено Кристал Трансфери
  1. Квалитет: А постојан придржуваат квалитет, сјајна;
  2. Безбедна и не- токсични;
  3. Испорака: Испорака на време!
  4. Ова е за чевли, чанти, Т- кошули;
  5. Споделите со нас вашите следниве детали, нашиот стручен тим ќе ви даде задоволителен одговор веднаш;
  6. Совршен- квалитет и конкурентна цена;
  7. Сјае и остри лицето е уште една извонредна карактеристика на нашиот квалитет.

  Ние може да направи производи против примероци или дела како што е предвидено од страна на клиентите. Клиенти дизајни се секогаш добредојдени. Ние можеме да Ви понудиме квалитетни производи по многу конкурентни цена!
  има многу бои и дизајни, ве молиме контактирајте со нас за боја картичка.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во кои се занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Кристал Трансфер

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.

Italian, Italiano