Рефлексивни ленти

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Топлина Рефлексија филмски -> Рефлексивни ленти
Ние сме техничко Taiwan Рефлексивни ленти производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Рефлексивни ленти - RT-08
модел: RT-08
Рефлексивни ленти
HAUMING е една од водечките компанија која снабдува рефлексивни производ.
Рефлексија материјал е единствен- едностран.
Не еластичност, најчесто се користи за спорт облека и велосипедизам apparels, пораби на рабовите на облека.
ширина може да варира помеѓу 1~ 120 см.
Употреба: облека
Тип: webbing (големина може да се именува според условот на купувачи.)
Ве молиме контактирајте не за повеќе детали.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Рефлексивни ленти

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano