СТП Белата

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> СТП Белата
Ние сме техничко Taiwan СТП Белата производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
СТП Белата - YW-0512
модел: YW-0512
СТП Белата
СТП белото е база слој за печатење за пренос на топлина етикета, делува како позадина на бојата, зголемување на боја сатурација. Таа, исто така го спречува ткаенина од покажува својата боја ако ткаенина боја е премногу темна.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

СТП Белата

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano