Жешка Melt СРЕДСТВА

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Жешка Melt СРЕДСТВА
Ние сме техничко Taiwan Жешка Melt СРЕДСТВА производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Жешка Melt СРЕДСТВА - YG-0812
модел: YG-0812
Жешка Melt СРЕДСТВА
Ова топло се топи лепак има анти- миграција ефект.
Се користи за печатење пренос на топлина етикета што треба да се префрли облека.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Жешка Melt СРЕДСТВА

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano