Жешка Melt Лепак

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Жешка Melt Лепак
Ние сме техничко Taiwan Жешка Melt Лепак производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Жешка Melt Лепак - YG-55C
модел: YG-55C
Жешка Melt Лепак
Ова топло се топи лепак едвај мириса, тоа не смрдеа при печатење, што го прави многу повеќе корисни.
Се користи за печатење пренос на топлина етикета што треба да се префрли облека.
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Жешка Melt Лепак

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano