Пренос на топлина хартија

HAUMING IMPORT&EXPORT CO., LTD. специјализирана за производство, снабдување и извоз Пренос на топлина хартија, со една фабрика во Taiwan. Тоа отсекогаш бил нашиот фокус за производство на најдобрите производи и да ги дава на време со внимателен услуга по продажбата. Нашите иновативен дух ни овозможува да остане еден чекор понапред од нашите конкуренти со обезбедување на најширокиот спектар производи. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
 • Стадото пренос на топлина - HTS-FL-6 HTS-FL-6 : Стадото пренос на топлина
  Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 0.6 милиметри.

  Спецификации:
  На собираат трансфер функција стилски дизајн со живописни бои. Тие работат одлично на сите бои и се совршени за употреба на спорт и leisurewear. Персонализација на вашиот мода облека со овие собираат трансфери.
 • Стадото Трансфер плочи - HTS-FL-8 HTS-FL-8 : Стадото Трансфер плочи
  Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 0.8 милиметри.

  Спецификации:
  * свила и памук покрива за различни намени;
  * СОЛА отпечатоци на располагање;
  * погоден за многу прилики;
  * Tan свила;
  * Не- токсични, шарени;
  * Лист големина на барање.
 • Стадото лист - HTS-FL-10 HTS-FL-10 : Стадото лист
  Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 1.0 милиметри.

  1. Пример препорачливо;
  2. Не- токсични и стерилен;
  3. Секогаш користете рециклирани материјали;
  4. Еколошки, не се токсични;
  5. Конкурентна цена, добар квалитет, најдобри испорака време;
  6. Вклучувајќи ладно кора мат обложени, ладно кора сјај обложени, топла кора рамен обложени;
  7. Други големина е исто така на располагање, pls контактирајте ме за повеќе информации.
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во кои се занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Пренос на топлина хартија

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.

Italian, Italiano