Пренос на топлина Decals

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина Етикета -> Пренос на топлина Decals
Ние сме техничко Taiwan Пренос на топлина Decals производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Пренос на топлина Decals - HTL-4
модел: HTL-4
Пренос на топлина Decals
Опис на производот:
HAUMING е една од водечките компанија која го прави печатени топлина трансфери за облека.
Обичните екранот- печатени пренос на топлина етикета, најчесто се користи за големина етикети или логоа.
Може да се сече на парчиња, или стави на ролни.
Трансфер етикетата на ролни може да се користи за автоматски топлина- преси, зголемување на ефикасноста на топлина- притискање.
Нашите производи и услуги вклучуваат:
1). Перење етикета
2). Логото: Офсет печатење / печатење на екран / пренос на топлина печатење
3). Големина / боја: Според клиентите барања
капи, чанти, итн
4). Пакување: Според барањата на клиентот
обезбеди најдобар квалитет, навремена испорака, разумна цена.
Добредојдовте вашата посета и истрага. Ви благодариме!
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Пренос на топлина Decals

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano