Стадото Трансфер плочи

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина хартија -> Стадото Трансфер плочи
Ние сме техничко Taiwan Стадото Трансфер плочи производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Стадото Трансфер плочи - HTS-FL-8
модел: HTS-FL-8
Стадото Трансфер плочи
Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 0.8 милиметри.

Спецификации:
* свила и памук покрива за различни намени;
* СОЛА отпечатоци на располагање;
* погоден за многу прилики;
* Tan свила;
* Не- токсични, шарени;
* Лист големина на барање.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Стадото Трансфер плочи

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano