Стадото пренос на топлина

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина хартија -> Стадото пренос на топлина
Ние сме техничко Taiwan Стадото пренос на топлина производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Стадото пренос на топлина - HTS-FL-6
модел: HTS-FL-6
Стадото пренос на топлина
Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 0.6 милиметри.

Спецификации:
На собираат трансфер функција стилски дизајн со живописни бои. Тие работат одлично на сите бои и се совршени за употреба на спорт и leisurewear. Персонализација на вашиот мода облека со овие собираат трансфери.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Стадото пренос на топлина

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano