Стадото лист

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина хартија -> Стадото лист
Ние сме техничко Taiwan Стадото лист производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Стадото лист - HTS-FL-10
модел: HTS-FL-10
Стадото лист
Може да се користи од страна на печатење топла- топи лепило на грбот со саканиот дизајн. Дебелината на облеката е 1.0 милиметри.

1. Пример препорачливо;
2. Не- токсични и стерилен;
3. Секогаш користете рециклирани материјали;
4. Еколошки, не се токсични;
5. Конкурентна цена, добар квалитет, најдобри испорака време;
6. Вклучувајќи ладно кора мат обложени, ладно кора сјај обложени, топла кора рамен обложени;
7. Други големина е исто така на располагање, pls контактирајте ме за повеќе информации.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Стадото лист

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano